Via Christus Hizmetleri ne yapar?

Via Christus Hizmetleri , Mesih Merkezli bir hayat yaşamak isteyen inanlıların Kutsal Yazılarda büyümesine yardımcı olmayı amaçlayan bir organizasyondur. Bu amaç doğrultusunda organizasyonumuz;
– Kilise liderleri için haftalık eğitimler yapar
– Kitap ve kitapçıklar basar
– İnternet ortamında Kutsal Kitap okuyabileceğiniz ve çalışmalarınızı çeşitli yazı ve videolarla derinleştirebileceğiniz kaynaklar sağlar.

HristiyanWeb.com’da neler bulabilirim?

Bu sitede çeşitli video dersler, makaleler, soru ve cevap çalışmaları, vaazlar ve pastörlerin yararlanabileceği kaynaklar bulabilirsiniz.

Via Christus’un bir kilise ya da organizasyona bağlı olarak mı hizmet veriyor?

Hayır, Via Christus tamamen bağımsız bir web sitesidir, ancak bir kaç farklı kilisenin ve organizasyonun teşviği ve desteği ile hizmet etmektedir. Hizmetimiz Pastör Kerem Koç’un vizyon ve önderliğinde farklı kilise ve uluslardan oluşan 4 kişilik bir grup tarafından yönetilmektedir.

Kaynaklar ücretsiz midir?

Via Christus’un sağladığı tüm hizmetler ücretsizdir. Kişisel olarak kullanılabilir ve ticari amaç dışında çoğaltılabilir. Web sitemizde kaynak belirtilerek kullanılan eserler, ismi geçen kaynak sahibine aittir. Böyle kaynaklarla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen kaynak sahipleri ile iletişime geçiniz.

Önemli Not
Web sitemizde kullanılan bütün materyaller ya satın alınmış, ya kaynak sahiplerinin izni ile kullanılmış ya da genel kullanıma açık kaynaklardan sağlanmıştır. Copyright haklarına konusunda hassas davranmaya çalışıyoruz, eğer ihlal edildiğini düşündüğünüz kaynaklar varsa lütfen bizimle temasa geçiniz. Gerekli işlemler hemen yapılacaktır.

Partnerlerimiz:
– Ligonier Ministries
– The Gospel Coalition